به بیانات زیر که تجربیات یکی از طراحان پیشقدم در طراحی وب است توجه کنید تا به اهمیت موضوع انتخاب مسیر درست پی ببرید :

« شروع این تجربه از اولین کاری بود که من انجام دادم وقتی که کلی عذاب کشیدم و دقیقا به این نتیجه رسیده بودم که من اصلا برای طراحی سایت ساخته نشدم . از اون خاطره سالها میگذره ولی کاملا جزئیات اون یادمه چرا که یکی از بدترین تجربیاتم بود و نمیخوام شما هم این رو تجربه کنی:

طراحی سایت شغل اشتباهی بود برای من!!!

اولین پروژه رو زمانی که خیلی طراحی سایت استاتیک روی بورس بود گرفتم و خیلی سریع رفتم سراغ کدنویسی و وقتی به نظر خودم پروژه تموم شده بود رفتم پیش کارفرما تا با کلی ذوق کار رو بهش نشون بدم که با برخورد عجیبی از اون روبرو شدم . خیلی راحت گفت این چیزی که طراحی کردی اصلا به درد من نمیخوره و اصلا اون چیزی که من میخوام نیست و من مجبور بودم از اول همه مسیر رو برم ولی چون نمیدونستم مسیر درست چی هست دوباره مسیر رو اشتباه رفتم ، بعد از چند  جلسه تغییرات کم و زیاد نهایتا وب سایتی که ایجاد شده بود اصلا با اون چیزی که من زده بودم زمین تا آسمون فرق داشت ولی هنوز کارفرما راضی نبود

من هم اصلا دوست نداشتم  این مسیر رو ادامه بدم و آخرین باری که از دفتر کارفرما آمدم بیرون یادمه به این نتیجه رسیده بودم کار طراحی سایت رو بذارم کنار و برم سراغ یه شغل دیگه اما روز بعدش به علت علاقه زیادم به این مسیر تصمیم گرفتم که ببینم استاندارد توی دنیا در این مورد چیه ؟ آیا واقعا کار طراحی سایت اینقدر سخته ؟ تا اینکه  با کلی تحقیق و بررسی و صحبت با کسانی که تجربه بیشتری داشتن به این استاندارد رسیدم ! »

در ادامه ی مطالب ، به شرح این استاندارد ها و مسیر های درست خواهیم پرداخت .

تمپلاگ مسیر ,رو ,طراحی ,اون ,سایت ,اصلا ,طراحی سایت ,به این ,که من ,چیزی که ,مسیر رومنبع

نتیجه گیری

گام پنجم : کنترل کیفیت

گام چهارم : برنامه نویسی سرور سایت

گام سوم : کد نویسی قالب کلاینت سایت

گام دوم : طرح گرافیکی

گام اول : طرح دستی

نقشه ی مسیر

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود برتر فروش انواع برند کولر گازی با بهترین قیمت instastrick یکم بیشتر بمون فروشگاه خرید اینترنتی پوشاک هودی پافر سویشرت زمستانی 2020 کارویس اجاره خودرو سبزوانه آیا تلگرام بدون فیلتر شده است؟ بهترین سایت